Dějepis 6 pro základní školy - Pravěk a starověk- Metodická příručka

Kód: 7235339

Úplný název:

Dějepis 6 pro základní školy - Pravěk a starověk- Metodická příručka (Válková Veronika):

Autor a popis:

Válková Veronika, SPN - pedagogické nakladatelství a.s., 208 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
121 Kč (133 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Tato metodická příručka je pomůckou pro učitele, kteří pracují s učebnicí a pracovním sešitem Dějepis pro 6. ročník ZŠ (V. Válková). Přináší kompletní didaktický rozbor učebnice a pracovního sešitu a doporučení autorů pro práci s nimi. Obsahuje rovněž řešení úkolů a zadání jak z učebnice, tak z pracovního sešitu. Učebnice a pracovní sešit jsou úvodní částí nové koncepční řady učebnic pro výuku dějepisu na 2. stupni ZŠ (a v nižších ročnících víceletých gymnázií). Jejich pojetí vychází z požadavků RVP pro základní vzdělávání. Jsou věnovány období pravěku a starověku. Mají jednotnou schvalovací doložku MŠMT. Učivo v nich je výrazně graficky členěno na základní a rozšiřující, podporuje mezipředmětové vztahy, akcentuje průřezová témata RVP. Pozornost je věnována ilustracím, dobovému obrazovému materiálu a mapám, výklad provází podrobná časová osa. Učebnice uvádí výčet klíčových kompetencí, k jejichž naplnění směřuje, a výstupy z práce s ní.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dějepis 6 pro základní školy - Pravěk a starověk- Metodická příručka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dějepis 6 pro základní školy - Pravěk a starověk- Metodická příručka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dějepis 6 pro základní školy - Pravěk a starověk- Metodická příručka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dějepis 6 pro základní školy - Pravěk a starověk- Metodická příručka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dějepis 6 pro základní školy - Pravěk a starověk- Metodická příručka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Dějepis 6 pro základní školy - Pravěk a starověk- Metodická příručka