Dějiny 19. století pro střední školy - Příručka pro učitele

Kód: 7358249

Úplný název:

Dějiny 19. století pro střední školy - Příručka pro učitele (kol.):

Autor a popis:

Kol., didaktis, 80 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
269 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.2.2018 dopoledne. 
 

Titul uzavírá učebnicovou sadu „Dějiny 19. století,“ která nabízí nový pohled na středoškolskou výuku dějin 19. století.
Průvodce tvoří sadu pro učitele společně s učebnicí a pracovním sešitem. Cílem průvodce je zefektivnit a usnadnit učitelům práci se sadou ve vyučování. Přináší jak obsáhlý klíč k úkolům pracovního sešitu, tak např. i tabulky sledující provázanost textových boxů a jednotlivých cvičení.
Učebnice a pracovní sešit Dějiny 19. století pro střední školy jsou vytvořeny v souladu s RVP pro gymnázia a RVP pro střední odborné vzdělávání. Díky chronologickému uspořádání témat lze učebnicí a pracovním sešitem navázat na kteroukoli používanou učebnici dějepisu, systematické oddělení povinné (výkladové) linie od nepovinné (sledující širší souvislosti tématu) umožňuje jejich přizpůsobení potřebám dané třídy.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dějiny 19. století pro střední školy - Příručka pro učitele do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dějiny 19. století pro střední školy - Příručka pro učitele.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dějiny 19. století pro střední školy - Příručka pro učitele (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dějiny 19. století pro střední školy - Příručka pro učitele bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dějiny 19. století pro střední školy - Příručka pro učitele doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Dějiny 19. století pro střední školy - Příručka pro učitele