Dejme mozky dohromady - Skupinová kognitivní rehabilitace a reedukace jazykových funkcí

Kód: 7553094

Úplný název:

Dejme mozky dohromady - Skupinová kognitivní rehabilitace a reedukace jazykových funkcí (Brožek Ľuba, Poláková Barbora): skupinová kognitivní rehabilitace a reedukace jazykových funkcí

Autor a popis:

Brožek Ľuba, Poláková Barbora, Triton, 112 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Publikace představuje praktickou příručku pro logopedy, psychology, ergoterapeuty, případně další zaměstnance ve zdravotnictví či v sociálních službách, kteří pracují s lidmi s kognitivními a řečovými deficity a napomáhají v jejich rehabilitaci či aktivizaci. Cílovými klienty jsou osoby po mozkových příhodách, traumatických poraněních mozku, osoby s různými typy neurodegenerativních onemocnění, případně osoby s nádorovými nebo zánětlivými onemocněními postihujícími mozek. Jedná se o dvacet tematicky zaměřených souborů pracovních listů, které lze použít pro 60- až 90minutovou skupinovou kognitivní rehabilitaci a zlepšení konverzačních dovedností. Pracovní listy, jejichž součástí jsou tematické texty i obrázky, jsou zaměřeny především na rozvoj pozornostních, paměťových, řečových, zrakově-prostorových či exekutivních funkcí, jejich důležitou složkou je ale také podpora vzájemné interakce mezi účastníky skupinové rehabilitace. Listy zohledňují možnost práce s osobami s různými stupni postižení komunikačních schopností: lze je použít pro klienty jak s afázií (jako pomůcku při restituci fatických funkcí či zlepšování oblasti funkcionální komunikace), tak i s dysartrií (pro zvýšení příležitosti komunikovat s dalšími osobami či při tréninku kompenzačních mechanismů), a dále pro osoby s paměťovými, pozornostními či exekutivními potížemi.

Příručka se skládá ze 2 sešitů 112+80 str.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dejme mozky dohromady - Skupinová kognitivní rehabilitace a reedukace jazykových funkcí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dejme mozky dohromady - Skupinová kognitivní rehabilitace a reedukace jazykových funkcí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dejme mozky dohromady - Skupinová kognitivní rehabilitace a reedukace jazykových funkcí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dejme mozky dohromady - Skupinová kognitivní rehabilitace a reedukace jazykových funkcí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dejme mozky dohromady - Skupinová kognitivní rehabilitace a reedukace jazykových funkcí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Dejme mozky dohromady - Skupinová kognitivní rehabilitace a reedukace jazykových funkcí