Dekorace z papíru - KUSUDAMA

Kód: 7413227

Úplný název:

Dekorace z papíru - KUSUDAMA (Svobodová Marie):

Autor a popis:

Svobodová Marie, Zoner Press, 108 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
153 Kč (219 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Pořizování dárků nebo bytové dekorace nemusí být vůbec nákladná záležitost. Vyzkoušejte KUSUDAMU, zábavné japonské skládání papíru, a dočkáte se fascinujících výtvorů.

Autorka vám v knize představí techniku jednoho z mnoha druhů origami. Naučíte se poskládat z papíru krásné květinové koule nebo z jednotlivých kvítků vyrobíte kytičku, dekoraci do bytu, výzdobu na sváteční stůl, šperky či roztomilou postavičku. KUSUDAMA může sloužit jako výzdoba i pro různé významné životní události, jako je svatba, narozeniny, dětská párty nebo jmeniny.

Tato kniha je určena nejen pro dospělé, kteří rádi tvoří, ale i pro všechny šikovné děti. Je vhodná jak pro začátečníky, tak pro zkušenější „tvořílky", které baví detailní a trpělivá práce s papírem. Kapitoly jsou řazeny podle jednotlivých technik a jejich obtížnosti, od nejjednodušší po složitější. Jakmile si daný postup osvojíte, je možné vytvořit výrobek dle vlastní fantazie. Detailně rozvedené návody vás povedou krok za krokem a umožní vám proměnit papír v krásné tvary KUSUDAMA. Budete sami překvapeni, co vše dokážete z papíru vytvořit. Hotové výrobky vypadají originálně i z reklamních letáků, novinového papíru nebo třeba jen ze sáčků od čajů.

Velkou část knihy tvoří bohatá galerie výtvorů, ve které najdete spoustu různých skládanek technikou KUSUDAMA, které vás budou inspirovat pro vaši tvorbu.

Autorka knihy Marta Svobodová předváděla své výrobky v několika televizních pořadech a měla velký divácký ohlas (pořad Rady ptáka Loskutáka, KUSUDAMA a Marta Svobodová).

Užijte si spoustu zábavy, popusťte uzdu své fantazii. Tvoření papírové dekorace nebo dárků pro své přátelé vás pobaví, ale i potěší.

Nahlédnout do Dekorace z papíru - KUSUDAMA Nahlédnout do Dekorace z papíru - KUSUDAMA

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dekorace z papíru - KUSUDAMA do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dekorace z papíru - KUSUDAMA.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dekorace z papíru - KUSUDAMA (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dekorace z papíru - KUSUDAMA bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dekorace z papíru - KUSUDAMA doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro ženy

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro ženy / Dekorace z papíru - KUSUDAMA