Delta Force - Příběh elitní americké protiteroristické jednotky

Kód: 2061535

Úplný název:

Delta Force - Příběh elitní americké protiteroristické jednotky (Haney Eric L.): Príbeh elitní americké protiteroristické jednotky

Autor a popis:

Haney Eric L., Naše vojsko, 360 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
272 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Eric L. Haney, velící vrchní seržant armády Spojených států ve výslužbě, sloužil více než dvacet let v jednotkách americké armády, proslulých vysokými nároky na své vojáky: byl bojovým pěšákem, rangerem a nakonec jedním z prvních operátorů Delta Force. Když ukončil kariéru profesionálního vojáka, zajišťoval osobní ochranu princů, prezidentů a jiných významných osobností. Vyjednával s latinskoamerickými partyzány o propuštění rukojmích, zachraňoval unesené americké děti, zavlečené do nejrůznějších koutů celého světa, zajišťoval bezpečnost mezinárodních ropných společností. Často pracoval na místech, která se považují za nejnebezpečnější na světě. V současné době žije v Mariettě, ve státě Georgia.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Delta Force - Příběh elitní americké protiteroristické jednotky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Delta Force - Příběh elitní americké protiteroristické jednotky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Delta Force - Příběh elitní americké protiteroristické jednotky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Delta Force - Příběh elitní americké protiteroristické jednotky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Delta Force - Příběh elitní americké protiteroristické jednotky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Delta Force - Příběh elitní americké protiteroristické jednotky