Démon v mém srdci - Panoptikum sexuálních vražd 2.

Kód: 7425254

Úplný název:

Démon v mém srdci - Panoptikum sexuálních vražd 2. (Šulc Viktorín): Panoptikum sexuálních vražd 2

Autor a popis:

Šulc Viktorín, Epocha, 616 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
423 Kč (549 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.4.2018 dopoledne. 
 

Démon v srdci. V duši. V libidu… Další, tedy druhý svazek ojedinělého a mimořádné rozsáhlého díla mapuje historii tuzemské vraždy tentokrát v letech 1981-1992. První díl Když vzlétne děs a nevíra vzbudil podle čtenářských mailů žádoucí ohlas: „Četl jsem ty hrozné, ale přitažlivě napsané příběhy jedním dechem!“ Nebo: „V určitých pasážích mi to připomínalo napínavou detektivku!“ Ani tentokrát nebudou zájemci o kriminalistickou literaturu faktu, s přesahem do soudního lékařství či forenzní psychiatrie a psychologie, v nejmenším zklamáni. Viktorín Šulc, vytrvalý badatel i zkušený autor, dokázal popsat obludné kauzy v celé jejich šíři, stejně jako vystihnout otřesné detaily. Linie případů navrstvil autor pokaždé tak, aby poznatky kriminalistů spolu s napětím příběhu i odborným poučením kumulovaly k dokonalému čtenářskému prožitku. Je to tak, další Panoptikum se otvírá pro své čtenáře. Viktorín Šulc / 1951 Vystudoval FAMU. V roce 2000 zvítězil v soutěži České televize o nejlepší detektivní scénář titulem Muž, který vycházel z hrobu, na kontě má další televizní filmy Agentura Puzzle, Všichni musí zemřít, Škodná, Hrobník a Stín smrtihlava. Napsal také několik scénářů pro seriál Kriminálka Anděl. Kniha Příští stanice: Smrt získala cenu AIEP jako nejlepší česká detektivka v roce 2004. Jiří Markovič / 1942 K policii nastoupil v r. 1964. Objasněním vraždy na Hostivařské přehradě se dostal do pražské mordparty, kde deset let pracoval jako vyšetřovatel, v roce 1986 se stal jejím šéfem. Do důchodu odešel koncem roku 1999. S Viktorínem Šulcem napsal knihu svých profesních memoárů Lovec přízraků (Epocha, 2008). Luboš Valerián / 1957 K policii nastoupil v r. 1976. Působil jako vyšetřovatel, zpracovával vesměs závažné násilné trestné činy na území Severomoravského kraje. Dnes je vedoucím odboru obecné kriminality. Je dopisovatelem Kriminalistického sborníku. Spolu s Viktorínem Šulcem napsal knihu svých profesních memoárů Bratrstvo tajných hrobů (Epocha, 2006).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Démon v mém srdci - Panoptikum sexuálních vražd 2. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Démon v mém srdci - Panoptikum sexuálních vražd 2..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Démon v mém srdci - Panoptikum sexuálních vražd 2. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Démon v mém srdci - Panoptikum sexuálních vražd 2. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Démon v mém srdci - Panoptikum sexuálních vražd 2. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Detektivky, krimi / Démon v mém srdci - Panoptikum sexuálních vražd 2.