Audio CD: Deníček moderního fotra 2 - aneb Pánbůh mi to oplatil na dětech - CDmp3

Kód: 6948095

Úplný název:

Audio CD: Deníček moderního fotra 2 - aneb Pánbůh mi to oplatil na dětech - CDmp3 (Landsman Dominik):

Autor a popis:

Landsman Dominik, OneHotBook, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
202 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.2.2018 dopoledne. 
 

Jak dostat „tatínka“ do ošetřovny? Nebo spíš do sanatoria pro choromyslné…

Pokračování nyní už kultovního Deníčku moderního fotra, v němž otec na mateřské dovolené odhaluje strasti rodičovství, o kterých se obvykle nahlas nemluví. Nemilosrdný a až brutálně upřímný humor je vlastní i druhému dílu, v němž se z miminka Čeňka stává velice neposedné dítě. „Dokud jen ležel na zádech a řval, nic mi nechybělo,“ vzpomíná teskně fotr. Čeněk už chodí (běhá), mluví (má jediné slovo na všechno) a především neunavitelně přemýšlí, čím by svého fotříka konečně dostal do blázince.

Délka nahrávky: 5 hodin 48 minut
Účinkující: Filip Švarc
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Deníček moderního fotra 2 - aneb Pánbůh mi to oplatil na dětech - CDmp3 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Deníček moderního fotra 2 - aneb Pánbůh mi to oplatil na dětech - CDmp3.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Deníček moderního fotra 2 - aneb Pánbůh mi to oplatil na dětech - CDmp3 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Deníček moderního fotra 2 - aneb Pánbůh mi to oplatil na dětech - CDmp3 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Deníček moderního fotra 2 - aneb Pánbůh mi to oplatil na dětech - CDmp3 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humor, satira

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Humor, satira / Audio CD: Deníček moderního fotra 2 - aneb Pánbůh mi to oplatil na dětech - CDmp3