Audio CD: Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti - CDmp3 (Čte Filip Šva

Kód: 6948083

Úplný název:

Audio CD: Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti - CDmp3 (Čte Filip Šva (Landsman Dominik):

Autor a popis:

Landsman Dominik, OneHotBook, 0 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
197 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jak to může vypadat, když se muž ocitne na mateřské dovolené? Deníček moderního fotra vznikl na základě úspěšného blogu, který Dominik Landsman založil s příchodem prvního dítěte. Věren názvu popisoval zážitky, situace a strasti obyčejného „chlápka“ odvedle, kterému se narodil první syn. Zprvu nezúčastněný fotr se ocitá na rodičovské dovolené a pouští se do lítého boje o zachování rodinného blaha. Každý synkův pokrok většinou odnese vyčerpaný tatínek jizvami na duši i na těle, které se neváhá černohumorně komentovat. V sympaticky drsňácké a humorné výpovědi autor přináší výjimečný pohled současného muže na situace, které obvykle zažívají spíše ženy.

délka nahrávky: 5 hodin 58 minut

interpret: Filip Švarc
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti - CDmp3 (Čte Filip Šva do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti - CDmp3 (Čte Filip Šva.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti - CDmp3 (Čte Filip Šva (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti - CDmp3 (Čte Filip Šva bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti - CDmp3 (Čte Filip Šva doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humor, satira

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Humor, satira / Audio CD: Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti - CDmp3 (Čte Filip Šva