Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti

Kód: 2492656

Úplný název:

Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti (Landsman Dominik):

Autor a popis:

Landsman Dominik, Ikar, 200 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.2.2018 dopoledne. 
 

Jak to může vypadat, když se muž ocitne na mateřské dovolené? Deníček moderního fotra vznikl na základě úspěšného blogu, který Dominik Landsman založil s příchodem prvního dítěte. Věren názvu popisuje zážitky, situace a strasti obyčejného „chlápka“ odvedle, kterému se narodil první syn. Zprvu nezúčastněný fotr, který miminko zažívá trochu zdálky, se brzy stává „otcem na mateřské dovolené“ a s tím také začíná boj o přežití obou a zachování rodinného blaha. Nutno říct, že synek Čeněk je dítě velmi aktivní a také destruktivní. Každý Čeňkův pokrok většinou odnese vyčerpaný tatínek jizvami na duši i na těle, ale hlavní je, že dítě prospívá, ať už to stojí, co to stojí. V sympaticky drsňácké a humorné výpovědi moderního fotra se autor nebojí svěřit se s lecjakými trabli a přináší výjimečný pohled současného muže na situace, které obvykle zažívají spíše ženy.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti (hodnotilo 5 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humor, satira

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Humor, satira / Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti