Matematické, fyzikálne a chemické tabuľky pre stredné školy

Kód: 7451287

Úplný název:

Matematické, fyzikálne a chemické tabuľky pre stredné školy (kol.):

Autor a popis:

Urbano da Cechia Giorgio, Nevrlý Čestmír, Ottovo nakladatelství, 208 stran, jazyk - slovenština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
240 Kč (300 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Odnepaměti kolují mezi lidmi legendy o bájné říši, ukryté hluboko v podzemí, kdesi uvnitř země. Podle těchto mýtů jsou obrovské dutiny obývány zvláštní lidskou rasou, jejíž historie se začala datovat již před více jak šedesáti tisíci lety.

Informace o životě v podzemní říši jsou zahalena hlubokým tajemstvím, a pokud se k nám přeci jen některé dostanou, bývají obvykle velmi kusé a jsou tak neuvěřitelné, že je zaregistrují snad jen bláhoví snílci.

Vědci dosud odmítali spekulovat o pravdivosti podobných zpráv. Průlom nastává až ve chvíli, kdy autoři této knihy podali pravdivou zprávu o životě v říši Přízraků.

Svědectví italského vědce s českými kořeny a jeho kolegy odborného ilustrátora, je šokujícím odhalením života hluboko pod zemí, kam denní světlo nemá šanci nikdy dopadnout...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matematické, fyzikálne a chemické tabuľky pre stredné školy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matematické, fyzikálne a chemické tabuľky pre stredné školy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matematické, fyzikálne a chemické tabuľky pre stredné školy (hodnotilo 5 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matematické, fyzikálne a chemické tabuľky pre stredné školy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Matematické, fyzikálne a chemické tabuľky pre stredné školy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Matematické, fyzikálne a chemické tabuľky pre stredné školy