Deník běžkyně v nejlepších letech - Co vám o běhání nikdo neřekne

Kód: 2044029

Úplný název:

Deník běžkyně v nejlepších letech - Co vám o běhání nikdo neřekne (Součková Zuzana): Co vám o behání nikdo nerekne

Autor a popis:

Součková Zuzana, Mladá Fronta, 248 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
215 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Nikdy jsem nevěřila, že dokážu doběhnout dál než na roh naší ulice. Je možné, aby ženská, která nedostala do vínku sportovní talent, začala před padesátkou, ve věku, kdy její vrstevnice končí, běhat? Dnes, několik let po padesátce, vím, že to dokážu. Na svém kontě mám nejen půlmaratony, maratony, 24hodinové běhy, ale i terénní triatlony a horské běhy. Dokazuji tím svému okolí, že všechno jde, když se chce. Věk je jenom číslo a všechno je to v hlavě.

Po celý jeden rok jsem zapisovala formou deníku svá běžecká dobrodružství, své myšlenky, niterné pocity, vnitřní monology, pochybnosti o sobě i o svém konání. Radosti a strasti na trati běžecké i životní. V knize nehledejte tréninkové plány, ale určitě v ní najdete myšlenky, které zastihnou občas každého z nás, emoce, které nejsou nikomu cizí, možnost ztotožnit se. Doufám, že vás pobaví, rozesměje, přinese radost i motivaci. Podařilo se mi splnit cíl, který jsem na začátku roku vyslovila, a to uběhnout v jednom roce tisíc mil? Co jsem v onom roce prožila, co mě dostalo na kolena, co mě rozesmálo či rozplakalo? A naopak, co mi pomohlo překonat trable všedních dnů?

To všechno, a ještě mnohem víc, se dozvíte v mé knize. Pro své čtenáře jsem do ní zapsala i recepty na jídla, která jsou nejen pro běžce více než vhodná.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Deník běžkyně v nejlepších letech - Co vám o běhání nikdo neřekne do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Deník běžkyně v nejlepších letech - Co vám o běhání nikdo neřekne.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Deník běžkyně v nejlepších letech - Co vám o běhání nikdo neřekne (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Deník běžkyně v nejlepších letech - Co vám o běhání nikdo neřekne bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Deník běžkyně v nejlepších letech - Co vám o běhání nikdo neřekne doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Deník běžkyně v nejlepších letech - Co vám o běhání nikdo neřekne