Deník bulimičky - Otevřená zpověď ženy, která pochopila, že život s každodenním zvracením

Kód: 2492764

Úplný název:

Deník bulimičky - Otevřená zpověď ženy, která pochopila, že život s každodenním zvracením (Feyová Diana):

Autor a popis:

Feyová Diana, Ikar, 392 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
23 Kč (29 Kč)
  / ks  
koupit
 

Děsivě upřímný, tragikomický příběh, v němž zvítězila životní odvaha. Dianě bylo čtrnáct let, když začalo její martyrium: po slavnostní vánoční večeři si poprvé v životě strčila prsty do krku a zažila bláznivou radost z toho, že se jí povedlo vyzvracet. Drsné zážitky líčí s nádechem černého humoru, popisuje neuvěřitelnou sílu nemoci, která člověka dostane až na samotné dno. I to, jak nad ní přece jen dokázala zvítězit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Deník bulimičky - Otevřená zpověď ženy, která pochopila, že život s každodenním zvracením do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Deník bulimičky - Otevřená zpověď ženy, která pochopila, že život s každodenním zvracením .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Deník bulimičky - Otevřená zpověď ženy, která pochopila, že život s každodenním zvracením (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Deník bulimičky - Otevřená zpověď ženy, která pochopila, že život s každodenním zvracením bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Deník bulimičky - Otevřená zpověď ženy, která pochopila, že život s každodenním zvracením doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Literární biografie / Deník bulimičky - Otevřená zpověď ženy, která pochopila, že život s každodenním zvracením