Deník malého fotbalisty

Kód: 8747006

Úplný název:

Deník malého fotbalisty (Snětivý Josef\"Pepson\"):

Autor a popis:

Snětivý Josef"Pepson", Čas, 64 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
184 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Deník malého fotbalisty je publikací, která na našem trhu dlouho chyběla. A přitom tréninková základna našeho fotbalu je v případě předškolních a školních dětí až neuvěřitelně početná v poměru k celkové české populaci. Až donedávna však rodiče malých fotbalistů neměli možnost snadno, přehledně a stylově uspořádat své zápisy, dojmy a vzpomínky včetně obrazové dokumentace. Nyní už mohou zaznamenat vše, co se týká oblíbeného sportu jejich dětí, a získají tak krásnou a reprezentativní památku na rané fotbalové krůčky svých dětí.
Deník má dvě části:
- První je dělená podle rubrik - jsou zde informace o malém fotbalistovi, jeho příbuzných a přátelích, kteří mu fandí, trenérech i spoluhráčích, o klubu, za nějž hraje, o jeho oblíbených fotbalistech, prvních fotbalových zážitcích, trénincích, zápasech a turnajích, dále údaje o tom, jak roste, o důležitých zápasech, turnajích či mistrovské soutěži v průběhu celého roku, o jeho dalších oblíbených sportech, školních i mimoškolních sportovních aktivitách a mnohé další. Své místo tu mají i vzkazy od rodiny a přátel. Celá tato část nabízí spoustu prostoru pro fotografie.
- Druhá část je kalendářem na jeden fotbalový rok. K jednotlivým dnům budou zaznamenávány zápasy, turnaje, soustředění, návštěvy fotbalových utkání, tréninkové závazky a jejich plnění atd.
Idea vydat tento deník vzešla přímo od rodičů, jejichž děti hrají fotbal. Jeho zpracování se ujal spisovatel a nakladatel Josef „Pepson“ Snětivý, sám otec jednoho předškolního a jednoho školního fotbalisty.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Deník malého fotbalisty do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Deník malého fotbalisty.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Deník malého fotbalisty (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Deník malého fotbalisty bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Deník malého fotbalisty doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti do 10 let