Deník malého fotbalisty

Kód: 8698346

Úplný název:

Deník malého fotbalisty (Snětivý Josef): Deník pro malé fotbalisty na 1 rok s prostorem pro zápisy i fotografie

Autor a popis:

Daranus, 64 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
172 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Deník malého fotbalisty je publikací, která na našem trhu chybí. A přitom tréninková základna našeho fotbalu je v případě předškolních a školních dětí až neuvěřitelně početná v poměru k celkové české populaci. Až dosud však rodiče malých fotbalistů neměli možnost snadno, přehledně a stylově uspořádat své zápisy, dojmy a vzpomínky včetně obrazové dokumentace. Nyní budou moci zaznamenat vše, co se týká jejich oblíbeného sportu, a získají tak krásnou a reprezentativní památku na rané fotbalové krůčky svých dětí.
Deník má dvě části:
* První je dělená podle rubrik - jsou zde informace o malém fotbalistovi, jeho příbuzných a přátelích, kteří mu fandí, trenérech i spoluhráčích, o klubu, za nějž hraje, o jeho oblíbených fotbalistech, prvních fotbalových zážitcích, trénincích, zápasech a turnajích, dále údaje o tom, jak roste, o dalších zápasech, turnajích či soustředěních v průběhu celého roku, o tom, jak a s kým trénuje mimo klub, o jeho dalších oblíbených sportech a školních i mimoškolních sportovních aktivitách a mnohé další. Své místo tu mají i vzkazy od rodiny a přátel. Celá tato část nabízí spoustu prostoru pro fotografie.
* Druhá část je kalendářem na 1 fotbalový rok. K jednotlivým dnům budou zaznamenány zápasy, turnaje, soustředění, návštěvy fotbalových utkání, tréninkové závazky a jejich plnění atd.
Idea vydat tento deník vzešla přímo od rodičů, jejichž děti hrají fotbal. Jeho zpracování se ujal spisovatel a nakladatel Josef "Pepson" Snětivý, sám otec jednoho dorosteneckého a dvou předškolních fotbalistů, redakce taktéž spisovatel a nakladatel Zdeněk Čech, autor mnoha knih nejen o fotbale a dalších sportech.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Deník malého fotbalisty do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Deník malého fotbalisty.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Deník malého fotbalisty (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Deník malého fotbalisty bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Deník malého fotbalisty doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti do 10 let