Deník strážného anděla

Kód: 8737448

Úplný název:

Deník strážného anděla (Jess-Cooke Carolyn):

Autor a popis:

Jess-Cooke Carolyn, Plejáda publishing s.r.o., 216 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
62 Kč (89 Kč)
  / ks  
koupit
 

„Byla jsem zpátky na zemi. Belfast, Severní Irsko. Zdálo se mi, že může být červenec, ale jakého roku, jsem neměla nejmenší tušení.“ Tak popisuje návrat na zem Ruth, strážný anděl, v něhož se změnila Margot Delacroix po své předčasné smrti. Ruth má božský příkaz znovu prožít život plný osudových zvratů a omylů Margot Delacroix a pokusit se jej změnit a tím zabránit i její náhlé smrti. Ruth se vrací na zem v okamžiku svého narození a rozpoznává záblesk svých nadpřirozených andělských schopností. Jimi obdařena je schopná změnit tragický běh svého života. Když si uvědomí, že synův pád do společenské propasti mezi narkomany, končící vraždou, je následek jejích vlastních neuvážených činů, uzavře Margot smlouvu s ďáblem a vzdá se svého místa v nebi výměnou za možnost zachránit svého syna. Změní tedy běh osudu, ale změny, které učiní, mají neblahé a nečekané následky.
„Někteří strážní andělé jsou posláni zpět, aby dohlíželi na své sourozence, děti a lidi, kteří v ně věří. Já se vrátila k Margot. Jsem svůj vlastní strážný anděl, písař v klášteře trpělivě zaznamenávající život a nekonečnou lítost. Klopýtám ve svých vzpomínkách a unáší mě vír dějin, který nedokážu změnit.“
Spolu s Margot - Ruth prožíváme vizuálně barvitý příběh plný překvapivých a bolestných zvratů, odzbrojující lidskosti a mystérií spirituálního světa. Je v něm láska, lítost, odpuštění, naděje a touha utkat se s protivenstvím.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Deník strážného anděla do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Deník strážného anděla.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Deník strážného anděla (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Deník strážného anděla bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Deník strážného anděla doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé