Deník všímavosti - Cvičení k nalezení vnitřního klidu a míru

Kód: 7390352

Úplný název:

Deník všímavosti - Cvičení k nalezení vnitřního klidu a míru (Sweet Corinne): Cvicení k nalezení vnitrního klidu a míru

Autor a popis:

Sweet Corinne, Omega, 224 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
212 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Být všímavý se zdá velmi jednoduché, a přesto to mnoho lidí nedokáže. Vyžaduje to vaše odhodlání, úsilí a praxi. Rozhodně se však vyplatí. Deník všímavosti je praktickou příručkou pro všechny, kdo touží žít tady a teď. Naplno. Uvědoměle. Znamená to, že si v každém okamžiku uvědomujete, co se odehrává uvnitř i kolem vás. Jak se cítíte. Kde v těle máte napětí. Na co myslíte. Že je vám teplo nebo zima, chodidly se dotýkáte měkké trávy, máte hlad, v dálce houká vlak, ve větvích nad vámi štěbetá pták a spolucestující v metru má vzrušený tón hlasu. Nad knihou pochopíte, co všímavost všechno zahrnuje a proč je dobré ji procvičovat - jak zkvalitňuje život, zlepšuje psychické i fyzické zdraví a zvyšuje pocit životního štěstí a spokojenosti. Deník všímavosti poskytuje základní tipy, jak ji procvičovat hned zrána při snídani, v přeplněném autobuse, během přestávky na oběd, při řízení auta cestou z práce a v dalších aktivitách.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Deník všímavosti - Cvičení k nalezení vnitřního klidu a míru do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Deník všímavosti - Cvičení k nalezení vnitřního klidu a míru.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Deník všímavosti - Cvičení k nalezení vnitřního klidu a míru (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Deník všímavosti - Cvičení k nalezení vnitřního klidu a míru bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 2).
 
 
 

S Deník všímavosti - Cvičení k nalezení vnitřního klidu a míru doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Deník všímavosti - Cvičení k nalezení vnitřního klidu a míru