Deníky Carrie B. - Carrie před Sexem ve městě

Kód: 7381822

Úplný název:

Deníky Carrie B. - Carrie před Sexem ve městě (Bushnellová Candace): Poznejte Cariie pred SEXEM VE MESTE

Autor a popis:

Bushnellová Candace, BB/art, 280 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
180 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Období dospívání
Ti z vás, kdo si oblíbili hlavní hrdinku veleúspěšné prvotiny Candace Bushnellové Sex ve městě, svéráznou a duchaplnou spisovatelku Carrii Bradshawovou, si zajisté nenechají ujít její osobní zpověď, která se čtenářům dostává do rukou ve formě dvousvazkových deníků. Než Carrie vzala útokem New York a vstoupila na společenskou scénu, byla nenápadná a docela obyčejná dívka, která dospívala v menším městě ve státě Connecticut. V prvním díle „Deníků“ líčí Carrie zážitky ze závěrečního ročníku na střední škole, rodinné zázemí, vztahy s přáteli, první lásku i tajné sny o budoucí kariéře.
Ona a její nejdůvěrnější přítelkyně tvoří nerozlučnou partu - ovšem pouze do okamžiku, kdy na scénu vstupuje Sebastian Kydd, nepředvídatelný a okouzlující ničema. Carrie se vrhá po hlavě do vztahu, o jakém vždycky snila a který v jejích představách ke studentskému životu neodmyslitelně patří. Poté, co ji zradí nejlepší přítelkyně, však odloží pověstné růžové brýle a přestane být důvěřivou naivkou. Jak se školní rok chýlí k závěru, uvědomí si, že je čas začít usilovat o to, po čem odjakživa toužila.

Taky se nemůžete nabažit Sexu ve městě a projíždíte si film i seriál pořád dokola? Zdá se vám čekání na pokračování příliš dlouhé? Pak máme pro vás jen dobré zprávy. Autorka Candace Bushnellová sepsala dvoudílnou knihu o Carrie Bradshawové. Jde vlastně o osobní deníky pojmenované prostě a jednoduše The Carrie Diaries. Nezabývají se ovšem současným životem Carrie, ale jsou zaměřené na její dospívání a odpovídají na spoustu otázek… jaká byla její první láska, jak se z ní stala spisovatelka, jaký měla vztah se svou matkou, jak se stala tou, kterou je dnes, zda byla odjakživa tak osobitá a stylová, kdo byli předchůdci pana Božského či její dřívější přátelé. Podle útržků informací a četných narážek tak snadno sestavíme pestrou mozaiku Carrieiny současné osobnosti i chování.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Deníky Carrie B. - Carrie před Sexem ve městě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Deníky Carrie B. - Carrie před Sexem ve městě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Deníky Carrie B. - Carrie před Sexem ve městě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Deníky Carrie B. - Carrie před Sexem ve městě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Deníky Carrie B. - Carrie před Sexem ve městě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Romány pro ženy / Deníky Carrie B. - Carrie před Sexem ve městě