Deprese a stres - Vliv nepříznivé životní události na rozvoj psychické poruchy

Kód: 7345157

Úplný název:

Deprese a stres - Vliv nepříznivé životní události na rozvoj psychické poruchy (Herman Erik, Doubek Pavel): Vliv nepríznivé životní události na rozvoj psychické poruchy

Autor a popis:

Herman Erik, Doubek Pavel, Maxdorf, 94 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
136 Kč (195 Kč)
  / ks  
koupit
 

Stresové situace vyvolávají celou škálu emočních reakcí - od veselé nálady, přes úzkost, sklíčenost až po depresi. Generalizovaná úzkostná porucha postihuje 5-9 % populace, přičemž její výskyt je 2× častější u žen než u mužů, prevalence depresivní poruchy je 17 % a opět převažuje u žen. Kniha pojednává o vztazích mezi zážitkem doprovázejícím významné životní události a následným vznikem a průběhem léčby depresivní nebo úzkostné poruchy. Právě tyto diagnózy se v praxi ambulantních psychiatrů vyskytují nejčastěji, proto je tato publikace určena především ambulantním psychiatrům, své uplatnění však nalezne i u lékařů praktických, kteří se s takto nemocnými mohou ve svých ordinacích setkat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Deprese a stres - Vliv nepříznivé životní události na rozvoj psychické poruchy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Deprese a stres - Vliv nepříznivé životní události na rozvoj psychické poruchy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Deprese a stres - Vliv nepříznivé životní události na rozvoj psychické poruchy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Deprese a stres - Vliv nepříznivé životní události na rozvoj psychické poruchy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Deprese a stres - Vliv nepříznivé životní události na rozvoj psychické poruchy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Deprese a stres - Vliv nepříznivé životní události na rozvoj psychické poruchy