Děravé sítě

Kód: 7384503

Úplný název:

Děravé sítě (Cimický Jan):

Autor a popis:

Cimický Jan, Baronet, 264 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
137 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jaroslav Mahulena je internista a typický „single“. Nedávno opustil funkci primáře oddělení a zůstal zde pracovat jako řadový sekundář. O víkendu na chalupě zabloudí venku, zvrtne si nohu a zdá se, že zmrzne. Naštěstí ho zachrání soused. Vrátí se do Prahy a každodenní stereotyp naruší předvolání zpět do Jizerských hor, chalupa byla totiž nejspíš vykradena.
Když se chce na místě přesvědčit, je omráčen. Uprchlý vězeň se nakonec zmocní jeho dokladů, auta i klíčů, nechá ho osudu a vydá se do Prahy vykrást jeho byt. Mahulena je znovu na pokraji smrti a stejně jako vždy předtím z „děravých sítí osudu“ unikne.
Je převezen do nemocnice, má na celý úsek od vstupu do chalupy amnézii. Rychle se vzpamatovává, ale začíná další boj o vlastní existenci. Jeho auto, kterým se uprchlý vězeň snažil dostat do Prahy, totiž havarovalo a shořelo. Vyšetřovatelům se zdá nepochybné, že ho řídil Jaroslav Mahulena, a tak případ uzavřou s tím, že je prohlášen za mrtvého. Tím se začíná odvíjet rychlý řetězec absurdních událostí. Jak obstojí v kafkovském světě?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Děravé sítě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Děravé sítě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Děravé sítě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Děravé sítě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Děravé sítě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Česká současná literatura