Deset přání …nikdy není pozdě na to, vydat se za nesplněnými sny…

Kód: 8795019

Úplný název:

Deset přání …nikdy není pozdě na to, vydat se za nesplněnými sny… (Yaksha Katy): …nikdy není pozde na to, vydat se za nesplnenými sny…

Autor a popis:

Yaksha Katy, Rybka, 338 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
191 Kč (278 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Inspirativní román mladé autorky, jejímž ži­vot­­ním krédem je přesvědčení, že cokoli člo­věk v životě ze srdce chce, toho také může do­­sáhnout, okouzlí svým nakažlivým opti­mis­mem a energií každého, kdo má chuťť a odva­hu vzít osud do svých rukou a proměnit své nejsmělejší sny a přání ve skutečnost. Stačí poslou­chat své srdce a nebát se riskovat.

Příběh, utkaný z autorčiných vlastních ži­vot­­ních zkušeností a zážitků a zpestřený hra­vým humorem, se odehrává stří­davě v Praze, Bar­celoně a Římě. Na začátku ro­má­­nu je hlav­­­ní hrdinka, třicetiletá návrhář­ka a majitelka malého butiku v centru Prahy, díky nečekané události donucena podívat se pravdě do očí: její vysněný život se proměnil ve snůš­ku iluzí a sebeklamů. Návrhářstvím se Alice toužila živit odjakživa, ale mělo to být jinde a jinak. Miluje slunce, moře, jižní temperament a svobodu. Místo toho sotva přežívá v zastrčené pražské uličce, kde neúnavně tvoří své éterické modely, které zde ovšem nena­chá­zejí tu správnou klientelu. Odvážné sny se časem smrskly na každodenní úmornou ruti­nu a čím dál víc ústupků. Její osobní i profe­sio­­nální život, z něhož se vytratila veškerá ener­gie a tvůrčí elán, jako by zcela zamrzl.
Při náhodném setkání s jedním velmi atrak­­tivním mužem Alice doslova prozře - uvědomí si, že to, co vždycky chtěla, je na hony vzdálené tomu, co dělá a jak žije ted’, a dojde jí, že se musí rozhodnout. Bud’ se bude dál jako živoucí mrtvola utápět v kompromisech, nebo sebere zbytky svých sil a elá­nu a vykročí znovu za svými sny. Vezme osud do svých rukou. Začne tím, že si sepíše desa­tero svých nejzásadnějších přání, která po dlou­hou dobu ignorovala a která jí pomohou dát životu nový směr. Na začátku nemá Alice nic víc než svoji obnovenou víru, ale v srdci už jí svítá naděje, že život opravdu nemusí být kompromisem. Záleží jen na nás, jak s ním naložíme…

Katy Yaksha je pseudonym mladé autorky, která pod stejným jménem provozuje také vlastní značku oblečení. Svými články přispívá na různé blogy. Vlastním nákladem vydala autobiografický román Připravit, pozor, ted’, Na cestě… sbírka příběhů o pravém bohatství ukrytém ve všedních maličkostech a kníž­ku postřehů a pří­běhů ze života ve Středomoří Tapas mallor­qui­nas.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Deset přání …nikdy není pozdě na to, vydat se za nesplněnými sny… do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Deset přání …nikdy není pozdě na to, vydat se za nesplněnými sny….
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Deset přání …nikdy není pozdě na to, vydat se za nesplněnými sny… (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Deset přání …nikdy není pozdě na to, vydat se za nesplněnými sny… bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Deset přání …nikdy není pozdě na to, vydat se za nesplněnými sny… doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Deset přání …nikdy není pozdě na to, vydat se za nesplněnými sny…