Děti si vzít nenechám - Dramatický příběh o zoufalství, odhodlání a naději

Kód: 2491548

Úplný název:

Děti si vzít nenechám - Dramatický příběh o zoufalství, odhodlání a naději (Al-Nahi Donya):

Autor a popis:

Al-Nahi Donya, Ikar, 232 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
79 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Autorka líčí vlastní životní příběh. Prologem je okamžik, kdy v Bagdádu konečně vystopuje dvě ze svých čtyř dětí a za asistence amerických vojáků přinutí manžela vydat jí děti, které předtím unesl... Donya v mládí opustila domov a konvertovala k islámu. Pobývala v Jordánsku, Tunisu a na Kypru po boku různých mužů. Všechny vztahy se ale rozpadly a Donya se vrátila do Londýna, kde založila rodinu s Mahmoudem, číšníkem v orientální restauraci. Stýkala se s arabskou a muslimskou komunitou, a tak znala případy žen, jimž manželé po odluce unesli děti a zabraňovali kontaktu s nimi. S pomocí svých zkušeností a znalosti arabštiny se Donya snažila ženám pomáhat a poměrně úspěšně unášela děti zpět. Tak se i proslavila v médiích, sama však na své aktivity doplatila podobným osudem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Děti si vzít nenechám - Dramatický příběh o zoufalství, odhodlání a naději do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Děti si vzít nenechám - Dramatický příběh o zoufalství, odhodlání a naději.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Děti si vzít nenechám - Dramatický příběh o zoufalství, odhodlání a naději (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Děti si vzít nenechám - Dramatický příběh o zoufalství, odhodlání a naději bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Děti si vzít nenechám - Dramatický příběh o zoufalství, odhodlání a naději doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Literární biografie / Děti si vzít nenechám - Dramatický příběh o zoufalství, odhodlání a naději