Detox - Recepty a tipy jak najít rovnováhu a zdravý život

Kód: 7390491

Úplný název:

Detox - Recepty a tipy jak najít rovnováhu a zdravý život (Frenchi Cinzia): Recepty a tipy jak najít rovnováhu a zdravý život

Autor a popis:

Frenchi Cinzia, Omega, 170 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
339 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Jak často se ráno probudíte úplně bez energie a jen velmi těžko čelíte každodenním povinnostem a již v dopoledních hodinách jste unavení a den se zdá nekonečný? Jak je to možné, vždyť jste zdraví! Pokud je to váš případ, je čas detox! Není to žádná drastická dieta, ale jen přírodní síla jídla! Prostřednictvím této knihy, která obsahuje soustu krásných obrázků a srozumitelných receptů, budete objevovat potraviny, které vám mohou pomoci s detoxikací organismu a zlepšení imunity, která je důležitá pro vypořádání se s každodenním shonem i sezonními změnami počasí. A k tomu ještě i trošku zhubnete. Některé potraviny mají schopnost odstranit z buněk toxiny a dodat jim výživové prvky, které nám dodají pocit lehkosti a vitality. Tyto potraviny jsou běžně dostupné: třeba ovoce (citron, avokádo, pomeranče, borůvky nebo granátové jablko), zelenina (chřest, zelí, mrkev, vodnice) a nesmíme zapomenout na semínka a klíčky. Detoxikační dieta využívá i sílu čisté vody, která je ještě účinnější v kombinaci s bylinkami a rostlinami jako jsou máta, heřmánek, meduňka, rozmarýn. Ty jsou nejen osvěžující, ale také odvodňují organismus. Kniha obsahuje snadné a rychlé recepty spolu s návodem, jaké jídlo jíst v různých částech dne.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Detox - Recepty a tipy jak najít rovnováhu a zdravý život do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Detox - Recepty a tipy jak najít rovnováhu a zdravý život.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Detox - Recepty a tipy jak najít rovnováhu a zdravý život (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Detox - Recepty a tipy jak najít rovnováhu a zdravý život bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Detox - Recepty a tipy jak najít rovnováhu a zdravý život doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Detox - Recepty a tipy jak najít rovnováhu a zdravý život