Dětská otolaryngologie - nejčastější situace v ambulantní praxi

Kód: 2474177

Úplný název:

Dětská otolaryngologie - nejčastější situace v ambulantní praxi (Kuchynková Zdeňka):

Autor a popis:

Kuchynková Zdeňka, Grada, 144 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
84 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Kolektiv autorů vybral ke zpracování nejběžnější situace, s nimiž se setkali v ambulantní péči o děti s onemocněním uší, nosu a krku, jako je zánět středouší, faryngitida, rinosinusitida, adenoidektomie, tonzilektomie, vyšetření sluchu a infekční onemocnění. Dvě kapitoly se týkají nových informací o poruchách dýchání ve spánku a extraezofageálním refluxu. Témata jsou zpracována na základě aktuálních poznatků a důkazů. Na rozdíl od systematických učebnic autorů z klinik vznikla tato kniha z praktické potřeby lékaře v ambulanci a snaží se odpovědět na konkrétní otázky (indikace k operaci, k vyšetření, kdy léčit antibiotiky, kdy dítě pouze sledovat apod.). Publikace, která na našem knižním odborném trhu dosud chybí, je určena ambulantním otolaryngologům s dětskými pacienty, ale bude též přínosná jako doplňková učebnice k přípravě na atestaci z ORL a zajímavá i pro praktické pediatry.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dětská otolaryngologie - nejčastější situace v ambulantní praxi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dětská otolaryngologie - nejčastější situace v ambulantní praxi .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dětská otolaryngologie - nejčastější situace v ambulantní praxi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dětská otolaryngologie - nejčastější situace v ambulantní praxi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dětská otolaryngologie - nejčastější situace v ambulantní praxi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Dětská otolaryngologie - nejčastější situace v ambulantní praxi