Dětský spánek v otázkách a odpovědích - Pro vyčerpané rodiče: průvodce klidným spánkem dět

Kód: 2491155

Úplný název:

Dětský spánek v otázkách a odpovědích - Pro vyčerpané rodiče: průvodce klidným spánkem dět (Waldburgerová Jennifer, Spivacková Jill):

Autor a popis:

Waldburgerová Jennifer, Spivacková Jill, Ikar, 272 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pokud děti dobře a dlouho spí bez častých přerušení, probouzejí se šťastnější, aktivnější a méně náladové. Jako rodiče víme, že řádně odpočatí máme větší trpělivost a dokážeme si čas strávený s dětmi lépe vychutnat. Průvodce nezbytný pro každého rodiče, který hledá odpověď na otázku, jak naučit své dítě, aby bez pláče a strachu prospalo celou noc.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dětský spánek v otázkách a odpovědích - Pro vyčerpané rodiče: průvodce klidným spánkem dět do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dětský spánek v otázkách a odpovědích - Pro vyčerpané rodiče: průvodce klidným spánkem dět.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dětský spánek v otázkách a odpovědích - Pro vyčerpané rodiče: průvodce klidným spánkem dět (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dětský spánek v otázkách a odpovědích - Pro vyčerpané rodiče: průvodce klidným spánkem dět bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dětský spánek v otázkách a odpovědích - Pro vyčerpané rodiče: průvodce klidným spánkem dět doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Dětský spánek v otázkách a odpovědích - Pro vyčerpané rodiče: průvodce klidným spánkem dět