Dětství pod palbou

Kód: 7387653

Úplný název:

Dětství pod palbou (Bakan Joel):

Autor a popis:

Bakan Joel, Triton, 312 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Velké firmy si našly nový zdroj zisku: naše děti. Joel Bakan odhaluje, do jaké míry tyto firmy zneužívají zranitelnost a ovlivnitelnost dětí, jak manipulují se strachem jejich rodičů a jednají bez ohledu na zájmy a zdraví dětí.

Počet dětí užívajících psychofarmaka prudce stoupl poté, co výrobci farmak začali používat zákeřné a často i nelegální praktiky, aby zajistili, že u dětí budou mnohem častěji než dříve diagnostikovány duševní poruchy, a aby přesvědčili rodiče, že jejich potomci nutně musí užívat léky. Důmyslný marketing vyvíjí čím dál rafinovanější a účinnější taktiky, které hrají na strunu dětských tužeb a emocí a vábí do sítí nutkavého konzumerismu. Tvůrci počítačových her předkládají dětem hry plné sexu a násilí a majitelé sociálních médií infiltrují do společenského a citového světa dětí, kde je ovlivňují tak, aby trávily stále více času online. A chronické zdravotní potíže dětí, od astmatu po rakovinu, autismus a vrozené vady, jsou čím dᬬ¬l závažnějším problémem, protože naše okolí a životní prostředí jsou zamořovány tisíci průmyslových chemikálií.

Kniha je manifestem volajícím po bezodkladné změně. Snad v sobě najdeme sílu bránit vlastní děti před predátorskými praktikami velkého byznysu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dětství pod palbou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dětství pod palbou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dětství pod palbou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dětství pod palbou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Dětství pod palbou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti