Diagnostika jazykového vývoje - Diagnostická baterie pro posouzení vývoje jazykových znalo

Kód: 2474239

Úplný název:

Diagnostika jazykového vývoje - Diagnostická baterie pro posouzení vývoje jazykových znalo (Seidlová Málková Gabriela, Smolík Filip): Diagnostická baterie pro posouzení vývoje jazykových znalostí a dovedností detí

Autor a popis:

Seidlová Málková Gabriela, Smolík Filip, Grada, 438 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
679 Kč (799 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Pět úloh hodnotí povědomí dítěte o zvukové stavbě slov, jedna úloha slovní zásobu a čtyři úlohy umožní posouzení znalosti gramatických pravidel, konkrétně schopnost dítěte řídit se těmito pravidly i posoudit, jaké věty a tvary jsou gramaticky správné. Testová baterie má spíše screeningový charakter s orientačními normami pro věk 3,5-5,5 let. Je určena psychologům, logopedům, speciálním pedagogům, ale i učitelům a dalším odborníkům, kteří pracují s dětmi předškolního věku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Diagnostika jazykového vývoje - Diagnostická baterie pro posouzení vývoje jazykových znalo do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Diagnostika jazykového vývoje - Diagnostická baterie pro posouzení vývoje jazykových znalo.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Diagnostika jazykového vývoje - Diagnostická baterie pro posouzení vývoje jazykových znalo (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Diagnostika jazykového vývoje - Diagnostická baterie pro posouzení vývoje jazykových znalo bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Diagnostika jazykového vývoje - Diagnostická baterie pro posouzení vývoje jazykových znalo doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Diagnostika jazykového vývoje - Diagnostická baterie pro posouzení vývoje jazykových znalo