Diagnóza rakovina - Jiný pohled na život

Kód: 7336500

Úplný název:

Diagnóza rakovina - Jiný pohled na život (Casiaraghi Liliane): Rádce jak celit rakovine

Autor a popis:

Casiaraghi Liliane, Fontána, 192 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
210 Kč (288 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Tradiční kultury po celém světě se stravovaly podle přírodních biorytmů daných ročními obdobími. Udržet tělo v maximální kondici vyžaduje občas držet půst nebo poskytnout oddech těžce namáhaným systémům těla. Dnes, kdy každý den čelíme chemikáliím, umělým přísadám v potravinách a pesticidům, náš organizmus potřebuje detoxikovat a dostat chvilku léčivého oddechu více než jindy. Jedinečná směs moudrých rad a postřehů sesbíraná po celém světě nabízí čtenářům dynamický program, jak využít ozdravných půstů pro detoxikaci a regeneraci těla, získání síly a pružnosti, dosažení optimální energie a výkonu. Oproti modernímu hladovění se zde zdůrazňuje potřeba spíše změnit skladbu jídelníčku než nejíst. Nabízí recepty, které respektují změnu ročního období a orientují se na potřeby každého jednotlivce, včetně zvládání vyčerpanosti, zažívacích obtíží či nadměrné váhy.
Dostává se vám do rukou výjimečné poselství o naději a přání úspěšné léčby, určené všem nemocným, jejich rodinám, přátelům, pečovatelům a všem, kterých se rakovina nějak dotýká.
Jedná se o pozvání k jinému životu, lepšímu, než jaký jste vedli doposud. Neboť rakovina nás neodsuzuje k smrti, ale vyzývá nás, abychom si uvědomili své chyby, začali doopravdy žít, hledali nové cesty a … uzdravili se. Taková je alespoň zkušenost Liliane Casiraghiové, o niž se s vámi rozhodla podělit ve své knize, která kromě autorčina vlastního příběhu přináší také svědectví dalších 3 pacientů a rozhovory s několika specialisty. Tito odborníci vysvětlují, co je to rakovina a jakým způsobem se z ní lze léčit. Dozvíte se mimo jiné, že klasickou léčbu lze doplnit alternativními terapeutickými postupy, které vás posunou o krok dál na cestě uzdravení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Diagnóza rakovina - Jiný pohled na život do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Diagnóza rakovina - Jiný pohled na život.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Diagnóza rakovina - Jiný pohled na život (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Diagnóza rakovina - Jiný pohled na život bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Diagnóza rakovina - Jiný pohled na život doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdravotnictví

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Zdravotnictví / Diagnóza rakovina - Jiný pohled na život