Diamantová voda a zázračná uzdravení

Kód: 7354167

Úplný název:

Diamantová voda a zázračná uzdravení (Horká Alena):

Autor a popis:

Horká Alena, Šimon Ryšavý, 422 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
191 Kč (250 Kč)
  / ks  
koupit
 

Naleznete zde jednak veškeré základní informace o léčivé tekutině Diamantové vodě, jako je její historie a technologie, účinky a všestranné využití k léčení, ale i na pití, vaření, v domácnosti a v přírodě, rovněž způsob množení této vody, potom také vše o autorovi technologie Diamantové vody, Francouzi Joëlu Ducatillonovi.

Dále jsou v knize uvedeny informace o vzniku krystalů Diamantové vody a z nich vytvořených léčivých obrázků a přívěsků – zářičů energie. V knížce najdete i další zajímavosti o Diamantové vodě – poznatky jasnovidců, léčitelů i psychotroniků a také stovky získaných krásných zkušeností uživatelů Diamantové vody od nás i z ciziny. Jedná se o zkušenosti s léčením lidí, ale i zvířat a s použitím této léčivé tekutiny v domácnosti, v přírodě na zalévání i při čištění vodních zdrojů a toků, jako jsou studny, bazény, jezírka, ale i řeky, jezera či moře a oceány.

Rovněž milovníci záhad si tu přijdou na své! Mohou se těšit na úžasné zážitky autorky díla při očistě vod a na tajemnou záhadu na Gardském jezeře. Dále pak v knize najdete odkazy na francouzské internetové stránky J. Ducatillona a ukázka z nich a také jeho nové objevy a technologie i další výzkum!
Potom se dozvíte něco o fascinujícím tajemství pyramid! V publikaci je také uveden překlad knihy autora této vody „Diamantová voda –Vědomí“. A nakonec knížku doplňuje obrazová dokumentace.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Diamantová voda a zázračná uzdravení do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Diamantová voda a zázračná uzdravení.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Diamantová voda a zázračná uzdravení (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Diamantová voda a zázračná uzdravení bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Diamantová voda a zázračná uzdravení doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Diamantová voda a zázračná uzdravení