Diář 2014 - Safavid mini (12-měsíční horizontal Week-at-a-Time)

Kód: 3972365

Úplný název:

Diář 2014 - Safavid mini (12-měsíční horizontal Week-at-a-Time) (kol.):

Autor a popis:

Paperblanks, 160 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
238 Kč (336 Kč)
  / ks  
koupit
 

Diář ruční výroby s tvrdou vazbou a bočním překlápěcím klipem s magnetem proti samovolnému otevírání a poškození. Design desek je inspirován islámským zlatým věkem a jeho uměním ruční kožené knižní vazby, pozoruhodné filigránské vzory vnášejí eleganci a styl i do našeho moderního kontextu.
Mezi mnoha skvosty starověkého islámu jsou knižní vazby jedním z nejvýraznějších. Vysoké knihařské umění reprezentuje perský styl Safavid. Charakteristickým znakem těchto vazeb jsou symetrické vzory, medailony, rostlinné a zvířecí motivy, kožené zdobení a zlacení. Sebelepší fotografie nemůže zachytit metalické odlesky a linky, které násobí krásu diáře.
Diář je opatřen praktickou textilní záložkou a kapsičkou na zadní vnitřní straně desek pro ukládání vizitek, poznámek a vzpomínek. Desky jsou opatřeny štítkem s informacemi. Speciální papír ve všech zápisnících a diářích je vyráběn exkluzivně pro Paperblanks, tak aby se stránky co nejméně propisovaly. Navíc při výrobě prochází papír zvláštní jílovou úpravou, jež zamezuje přílišné absorpci inkoustu. Papír neobsahuje kyseliny a surovinou pro jeho výrobu je pouze obnovitelná dřevní hmota. Knižní vazba je 100% recyklovatelná a je zhotovena v Evropě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Diář 2014 - Safavid mini (12-měsíční horizontal Week-at-a-Time) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Diář 2014 - Safavid mini (12-měsíční horizontal Week-at-a-Time).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Diář 2014 - Safavid mini (12-měsíční horizontal Week-at-a-Time) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Diář 2014 - Safavid mini (12-měsíční horizontal Week-at-a-Time) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Diář 2014 - Safavid mini (12-měsíční horizontal Week-at-a-Time) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Produkce Paperblanks

 
Knihkupectví / Kalendáře / Produkce Paperblanks / Diář 2014 - Safavid mini (12-měsíční horizontal Week-at-a-Time)