Diář 2014 - Ventaglio Marrone Mini Day-At-A-Time

Kód: 3972355

Úplný název:

Diář 2014 - Ventaglio Marrone Mini Day-At-A-Time (kol.):

Autor a popis:

Paperblanks, 160 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
280 Kč (413 Kč)
  / ks  
koupit
 

Diář ruční výroby s tvrdou vazbou inspirovanou románskou vazbou a ventaglio a kovovou zavírací sponou proti samovolnému otevírání a poškození. Reprodukce barokních zlacených filigránských ornamentů vyniká v působivé kombinaci s francouzským geometrickým členěním a la fanfare na černé marocké kůži.
Diář je opatřen praktickou textilní záložkou a kapsičkou na zadní vnitřní straně desek pro ukládání vizitek, poznámek a vzpomínek. Desky jsou opatřeny štítkem s informacemi. Speciální papír ve všech zápisnících a diářích je vyráběn exkluzivně pro Paperblanks, tak aby se stránky co nejméně propisovaly. Navíc při výrobě prochází papír zvláštní jílovou úpravou, jež zamezuje přílišné absorpci inkoustu. Papír neobsahuje kyseliny a surovinou pro jeho výrobu je pouze obnovitelná dřevní hmota. Knižní vazba je 100% recyklovatelná a je zhotovena v Evropě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Diář 2014 - Ventaglio Marrone Mini Day-At-A-Time do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Diář 2014 - Ventaglio Marrone Mini Day-At-A-Time.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Diář 2014 - Ventaglio Marrone Mini Day-At-A-Time (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Diář 2014 - Ventaglio Marrone Mini Day-At-A-Time bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Diář 2014 - Ventaglio Marrone Mini Day-At-A-Time doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Produkce Paperblanks

 
Knihkupectví / Kalendáře / Produkce Paperblanks / Diář 2014 - Ventaglio Marrone Mini Day-At-A-Time