Didactique de la phonétique et phonétique en didactique du FLE

Kód: 2463211

Úplný název:

Didactique de la phonétique et phonétique en didactique du FLE (Dohalská Bořek Marie, Suková Vychopňová Kateřina):

Autor a popis:

Dohalská Bořek Marie, Karolinum, 136 stran, jazyk - francouština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
157 Kč (200 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Monografie obsahuje příspěvky, jež byly 30. dubna 2014 představeny u příležitosti kulatého stolu, který zorganizovala katedra francouzského jazyka a literatury Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy ve spolupráci s Francouzským institutem v Praze. Tvoří ji osm příspěvků. Philippe Martin, Tomáš Duběda a Jana Vlčková-Mejvaldová se zabývají suprasegmentální stránkou jazyka a problematikou jejího osvojení. Jean-Yves Dommergues, Élise Ryst et Erwan Pépiot popisují způsoby lingvistického zpracování informací studenty francouzštiny jakožto jazyka cizího. Enrica Galazzi věnuje svůj příspěvek otázce výslovnostního modelu v dnešní globalizované společnosti. Sylva Nováková se zabývá současným postavení fonetiky ve výuce francouzského jazyka, podobně jako Kateřina Suková Vychopňová, která se zaměřuje na typy fonetických cvičení v učebnicích francouzštiny. Příspěvek Michaely Mádlové nastiňuje využití médií ve výuce francouzského jazyka. Každá z osmi kapitol je důkazem toho, jak je současné vědecké bádání úzce spojeno s didaktickými problémy výuky francouzštiny jakožto cizího jazyka.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Didactique de la phonétique et phonétique en didactique du FLE do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Didactique de la phonétique et phonétique en didactique du FLE.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Didactique de la phonétique et phonétique en didactique du FLE (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Didactique de la phonétique et phonétique en didactique du FLE bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Didactique de la phonétique et phonétique en didactique du FLE doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Francouzština

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Francouzština / Didactique de la phonétique et phonétique en didactique du FLE