Digitální dieta - Čtyři kroky k překonání závislosti na moderních technologiích a znovunal

Kód: 7370315

Úplný název:

Digitální dieta - Čtyři kroky k překonání závislosti na moderních technologiích a znovunal (Sieberg Daniel): 4 kroky k prekonání závislosti na moderních technologiích a znovunalezení rovnováhy v živote

Autor a popis:

Sieberg Daniel, Synergie, 216 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
47 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha Digitální dieta vás povede krok za krokem – pomůže vám lépe se propojit se světem kolem sebe a lidmi, jež milujete. Jde o to být přítomen v daném okamžiku – v okamžiku, na němž záleží, a mít k dispozici nástroje, které vám umožní setrvat v tomto nastavení po celý život.
Ukazuje lepší způsoby, jak s technikou zacházet, a zkoumat možnosti, jak omezit každodenní používání přístrojů, k nimž patří i chytré telefony. Začneme si lépe uvědomovat, jak moderní technologie ovlivňují náš (skutečný) život a lidi v našem okolí.
Kniha Digitální dieta vás povede krok za krokem – pomůže vám lépe se propojit se světem kolem sebe a lidmi, jež milujete. Jde o to být přítomen v daném okamžiku – v okamžiku, na němž záleží, a mít k dispozici nástroje, které vám umožní setrvat v tomto nastavení po celý život. Dozvíte se, jak předávkování technickými přístroji a službami škodí zdraví: fyzicky, duševně i emocionálně. Abyste mohli s těmito důsledky bojovat, představí vám mechanismy a aplikace, které dovedou pozvednout kvalitu života. Důležité je, abyste přijali to, co funguje, a zbavili se toho, co nefunguje. Představte si počítač jako skutečnou SÍLU. Stačí si uvědomit, čím moderní technologie prospívají vám i vašim rodinám, a získat nástroje, díky nimž si budete chytře vybírat a řídit oblast digitálních vstupů.

Nahlédnout do Digitální dieta - Čtyři kroky k překonání závislosti na moderních technologiích a znovunal Nahlédnout do Digitální dieta - Čtyři kroky k překonání závislosti na moderních technologiích a znovunal

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Digitální dieta - Čtyři kroky k překonání závislosti na moderních technologiích a znovunal do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Digitální dieta - Čtyři kroky k překonání závislosti na moderních technologiích a znovunal.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Digitální dieta - Čtyři kroky k překonání závislosti na moderních technologiích a znovunal (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Digitální dieta - Čtyři kroky k překonání závislosti na moderních technologiích a znovunal bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Digitální dieta - Čtyři kroky k překonání závislosti na moderních technologiích a znovunal doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Digitální dieta - Čtyři kroky k překonání závislosti na moderních technologiích a znovunal