Diktáty a testy pro 6. třídu

Kód: 2660540

Úplný název:

Diktáty a testy pro 6. třídu (Gazdíková Vlasta): Procvicení uciva z ceského jazyka

Autor a popis:

Gazdíková Vlasta, EDIKA, 68 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
106 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Diktáty a testy pro 6. třídu jsou určeny pro ty, kdo si chtějí zopakovat nebo zlepšit své znalosti z učiva českého jazyka 6. ročníku ZŠ nebo 1. ročníku osmiletých gymnázií. Dají se využít jak pro domácí přípravu, tak pro práci ve vyučování. Mohou tedy pomoci nejen samotným žákům, ale na druhou stranu usnadní práci učitelům a rodičům. Cvičebnici tvoří tři hlavní části:

1) 15 doplňovacích diktátů: vychází z probíraného učiva, lze je také diktovat podle klíče, který se nachází na konci publikace. Každý diktát tvoří kratičký příběh.

2) 15 jazykových testů: prvních devět je řazeno podle tematických celků probíraných v ročníku, zbývajících šest slouží k souhrnnému opakování základního učiva. Některé z testů obsahují ještě i pravopisnou část a navíc praktické „taháky“ zahrnující pravopisné jevy, v nichž se často chybuje.

3) 12 úkolů v části Učíme se hrou: k této části náleží 11 volných pracovních listů, které žáci postupně rozstříhají a třídí podle úkolů v zadání. Úkoly si mohou postupně nalepovat do sešitu. Poslední část tvoří řešení diktátů, jazykových testů i praktických úkolů Učíme se hrou.

 

Hlavním cílem této publikace je, aby se žáci či studenti naučili pracovat s textem, dobře mu porozuměli, pochopili zadané úkoly a své znalosti využili při jejich řešení. Není jistě možné zvládnout všechny úkoly bez chyby, a proto výhodou této cvičebnice je, že se k chybám můžete časem vrátit, znovu si je uvědomit a zdůvodnit. Dobré je také vědět, kde si můžete vyhledat poučení a informace. Ty najdete nejen v učebnici, ale také např. v Pravidlech českého pravopisu nebo ve Slovníku spisovné češtiny pro školu a veřejnost. Tak hodně úspěchů, trpělivosti i zábavy při řešení úkolů!

Nahlédnout do Diktáty a testy pro 6. třídu Nahlédnout do Diktáty a testy pro 6. třídu

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Diktáty a testy pro 6. třídu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Diktáty a testy pro 6. třídu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Diktáty a testy pro 6. třídu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Diktáty a testy pro 6. třídu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Diktáty a testy pro 6. třídu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Diktáty a testy pro 6. třídu