Dinosauři - 2. vydání - Poznatky a zajímavosti ze světa dinosaurů

Kód: 2490967

Úplný název:

Dinosauři - 2. vydání - Poznatky a zajímavosti ze světa dinosaurů (Benton Michael J.):

Autor a popis:

Benton Michael J., Ikar, 96 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Dětská encyklopedie dinosaurů nahlíží do jednoho z nejzajímavějších období v dějinách života na Zemi, kdy se vyvíjeli první skutečně pozemní živočichové: plazi, a představuje jejich nejúžasnější zástupce: dinosaury. Uvádí jednotlivé druhy dinosaurů, přináší informace o životě v triasu, juře i křídě a nechybí ani stručný slovníček. Srozumitelný, informativní text doplňuje více než 250 barevných obrázků. Užitečná příručka pro každého, kdo se zajímá o tyto úžasné vyhynulé živočichy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dinosauři - 2. vydání - Poznatky a zajímavosti ze světa dinosaurů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dinosauři - 2. vydání - Poznatky a zajímavosti ze světa dinosaurů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dinosauři - 2. vydání - Poznatky a zajímavosti ze světa dinosaurů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dinosauři - 2. vydání - Poznatky a zajímavosti ze světa dinosaurů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dinosauři - 2. vydání - Poznatky a zajímavosti ze světa dinosaurů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dětské encyklopedie

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Dětské encyklopedie / Dinosauři - 2. vydání - Poznatky a zajímavosti ze světa dinosaurů