Dinosauři v kostce - Více než 60 prehistorických tvorů tak, jak jste je dosud nikdy nevidě

Kód: 2424931

Úplný název:

Dinosauři v kostce - Více než 60 prehistorických tvorů tak, jak jste je dosud nikdy nevidě (kol.):

Autor a popis:

Universum, 208 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
399 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.2.2018 dopoledne. 
 

Pozoruhodná encyklopedie dinosaurů zachycuje tato ohromující prehistorická zvířata na prostorových vyobrazeních, doprovázených přehledným informativním textem. V knize Dinosauři v kostce ožívají tyranosauři, ptakoještěři, velcí mořští plazi i celý prehistorický svět tak jako nikdy předtím.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dinosauři v kostce - Více než 60 prehistorických tvorů tak, jak jste je dosud nikdy nevidě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dinosauři v kostce - Více než 60 prehistorických tvorů tak, jak jste je dosud nikdy nevidě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dinosauři v kostce - Více než 60 prehistorických tvorů tak, jak jste je dosud nikdy nevidě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dinosauři v kostce - Více než 60 prehistorických tvorů tak, jak jste je dosud nikdy nevidě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dinosauři v kostce - Více než 60 prehistorických tvorů tak, jak jste je dosud nikdy nevidě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Dinosauři v kostce - Více než 60 prehistorických tvorů tak, jak jste je dosud nikdy nevidě