Divadlo J. Cimrmana 2 - Vyšetřování ztráty třídní knih (DVD) (PAPÍROVÝ OBAL)

Kód: R5907001DVD

Úplný název:

Divadlo J. Cimrmana 2 - Vyšetřování ztráty třídní knih (DVD) (PAPÍROVÝ OBAL) (kol.):

Autor a popis:

Výprodej DVD, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
9 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Cimrman jako pedagog byl požádán, aby zpracoval do Kapesní učebnice c. k. poddůstojnického sboru heslo Země česká. V té době znal Čechy jen z mapy rakousko-uherského mocnářství v měřítku 1:500 000. Napsal: \"Zemi českou co do jejího povrchu lze charakterizovati jako hory, doly, černý les. Mezi Sušicí a Pískem je poušť. Severně od města Kouřim táhnou se rozsáhlé tabákové plantáže až ke kuřácké metropoli Šluknov. Zkamenělé výměšky vyhynulých mamutů dolují pilní Čechové v okolí Veltrus.

Za zmínku stojí též okultistické doupě Duchcov a letovisko jihočeských zbohatlíků Prachatice. Léčbou štítné žlázy jsou známy lázně Volary. Český ráj je krajem nudistů. Zdejší adamité a evité chodí zde, jak je Pánbůh stvořil, oděni jen tu a tam, nedbajíce církevních pohrůžek z Mnichova Hradiště. Své centrum, památný to hrad, pojmenovali si nudisté českým názvem pro krásnou ženu: Kost.\" Zůstává dodnes tajemstvím, zda Jára Cimrman přispěl takto do příručky z pouhé neznalosti, či zda byl veden úmyslem rozložit poddůstojnický sbor a znemožnit mu případné operace na českém území.

Režie: Ladislav Smoljak

Scénář: Zdeněk Svěrák (divadelní hra), Ladislav Smoljak (divadelní hra)

Kamera: Stano Slušný

Hrají: Zdeněk Svěrák, Ladislav Smoljak, Jaroslav Weigel, Miloň Čepelka

Zvuk: 2.0 český

Obraz: 4:3, barevný

Délka: 95 min
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Divadlo J. Cimrmana 2 - Vyšetřování ztráty třídní knih (DVD) (PAPÍROVÝ OBAL) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Divadlo J. Cimrmana 2 - Vyšetřování ztráty třídní knih (DVD) (PAPÍROVÝ OBAL).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Divadlo J. Cimrmana 2 - Vyšetřování ztráty třídní knih (DVD) (PAPÍROVÝ OBAL) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Divadlo J. Cimrmana 2 - Vyšetřování ztráty třídní knih (DVD) (PAPÍROVÝ OBAL) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Divadlo J. Cimrmana 2 - Vyšetřování ztráty třídní knih (DVD) (PAPÍROVÝ OBAL) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie DVD za 9 Kč

 
Knihkupectví / Výprodej DVD / DVD za 9 Kč / Divadlo J. Cimrmana 2 - Vyšetřování ztráty třídní knih (DVD) (PAPÍROVÝ OBAL)