Divadlo J. Cimrmana 6 - Vražda v salonním coupé (DVD) (PAPÍROVÝ OBAL)

Kód: 59070014

Úplný název:

Divadlo J. Cimrmana 6 - Vražda v salonním coupé (DVD) (PAPÍROVÝ OBAL) (kol.):

Autor a popis:

Kol., Výprodej DVD, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
9 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
 

V luxusně zařízeném salonním coupé mezinárodního rychlíku cestují tři pasažéři: slavný český policejní inspektor Trachta, průmyslník Meyer, který vyrábí všechno pro zahřátí (kožichy, rum, šamotové cihly), a továrník Bierhanzel, výrobce masti pro houstnutí vlasů.

Ve stanici Istanbul přibude k této trojici inspektorův žák, policejní praktikant Jindřich Hlaváček, dokončující svou diplomovou práci o vlakové kriminalistice. Cesta probíhá klidně až do chvíle, kdy továrníka Bierhanzela rozbolí zub. Vlakový steward - jakýsi konduktér pro boháče - přispěchá se šlapací vrtačkou a továrník se po zákroku cítí mnohem lépe. Záhy bolest pomine úplně, neboť Bierhanzel zemře. Takto efektně otevřel Jára Cimrman svou detektivní hru "Vražda v salónním coupé", v níž zúročil své zkušenosti z policejní služby na vídeňské "čtyřce". O jeho kriminální a kriminalistické kariéře nás poučí série fundovaných přednášek, polemizujících s rakouským středoškolským profesorem E. Fiedlerem.

Zvuk:

Dolby Digital 2.0 česky Dolby Digital

Titulky: české
Délka: 91 min
Hrají: Ladislav Smoljak, Miloň Čepelka, Jaroslav Weigel, Pavel Vondruška, Genadij Rumlena
Režie: Ladislav Smoljak
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Divadlo J. Cimrmana 6 - Vražda v salonním coupé (DVD) (PAPÍROVÝ OBAL) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Divadlo J. Cimrmana 6 - Vražda v salonním coupé (DVD) (PAPÍROVÝ OBAL).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Divadlo J. Cimrmana 6 - Vražda v salonním coupé (DVD) (PAPÍROVÝ OBAL) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Divadlo J. Cimrmana 6 - Vražda v salonním coupé (DVD) (PAPÍROVÝ OBAL) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Divadlo J. Cimrmana 6 - Vražda v salonním coupé (DVD) (PAPÍROVÝ OBAL) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Divadlo J. Cimrmana 6 - Vražda v salonním coupé (DVD) (PAPÍROVÝ OBAL)