Diverzanti a agenti v akci - Speciální operace od první světové války do současnosti

Kód: 2475103

Úplný název:

Diverzanti a agenti v akci - Speciální operace od první světové války do současnosti (Kovář Milan): Speciální operace od první svetové války do soucasnosti

Autor a popis:

Kovář Milan, Grada, 352 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
127 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.9.2017 dopoledne. 
 

Přehledné zpracování významných a současně nejzajímavějších operací zvláštních jednotek. Představeno je jich zhruba 50 a snesou zcela klidně srovnání i s proslulou fi lmovou sérií MISSION IMPOSSIBLE, jenže v našem případě jde o skutečně provedené mise. Řazeny jsou chronologicky a obsáhnou takřka celý svět. Četba plná napětí na základě pravdivých historických zdrojů.

Nahlédnout do Diverzanti a agenti v akci - Speciální operace od první světové války do současnosti Nahlédnout do Diverzanti a agenti v akci - Speciální operace od první světové války do současnosti

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Diverzanti a agenti v akci - Speciální operace od první světové války do současnosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Diverzanti a agenti v akci - Speciální operace od první světové války do současnosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Diverzanti a agenti v akci - Speciální operace od první světové války do současnosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Diverzanti a agenti v akci - Speciální operace od první světové války do současnosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Diverzanti a agenti v akci - Speciální operace od první světové války do současnosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Military

 
Knihkupectví / Military / Diverzanti a agenti v akci - Speciální operace od první světové války do současnosti