Dívka s tetováním na zádech

Kód: 7565177

Úplný název:

Dívka s tetováním na zádech (Schumer Amy):

Autor a popis:

Schumer Amy, Jota, 352 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
260 Kč (348 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Amy Schumerová tvrdí, že její kniha Dívka s tetováním na zádech rozhodně nejsou memoáry! Na druhou stranu nám ale předkládá sbírku textů, které jsou plné jí samotné – jejího života, zkušeností a osobních postřehů či komentářů zážitků a situací, s nimiž se od dětství přes pubertu až do současnosti setkávala a potýkala.

Dívka s tetováním na zádech je velmi osobní a také velmi čistou a čtivou zpovědí mladé komičky, která se rozhodla sdílet ve svých krátkých esejích, fejetonech a zamyšleních úplně všechno. Osobní vyprávění mnohdy připomínající deníkové záznamy nebo povídání s kamarádkou u kávy působí velmi přirozeně a lidsky, snad každý čtenář si v něm najde něco, co jej nejen pobaví, ale také přivede k zamyšlení a vzpomínání, jak to vlastně měl nebo má on sám. Některé kousky vás chytí za srdce, jiné vás rozesmějí a naprosto „odbourají“.

Amy Schumerová rozhodně umí uhodit hřebík na hlavičku a zážitky z puberty nebo mládí vypráví s takovou vervou, slovním a situačním humorem, že se rozhodně nemůžeme divit obrovskému ohlasu, který tato kniha v loňském roce ve Spojených státech vzbudila. Amy Schumerová prostě lidi baví. Na pódiu, ve svých pořadech a teď i ve své knize.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dívka s tetováním na zádech do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dívka s tetováním na zádech.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dívka s tetováním na zádech (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dívka s tetováním na zádech bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dívka s tetováním na zádech doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová literatura