Divocí příbuzní - Co nám zvířecí námluvy a páření zvířat prozrazují o lidských vztazích

Kód: 7485108

Úplný název:

Divocí příbuzní - Co nám zvířecí námluvy a páření zvířat prozrazují o lidských vztazích (Verdolinová L. Jennifer): Co nám zvírecí námluvy a párení zvírat prozrazují o lidských vztazích

Autor a popis:

Verdolinová L. Jennifer, Barrister & Principal, 228 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
136 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Stejně jako mnoho jiných živočišných druhů i my musíme přijít na to, jak si najít partnera a úspěšně se množit. Je to sice hodně obtížné, ale mluvit o tom se zdá být ještě mnohem náročnější. A právě v tom nám mohou jiné živočišné druhy pomoci. Možná zjistíte, že zmínky o tokajících tetřívcích prérijních, o vybíravých lvicích nebo o nevěrných labutích představují dokonalý úvod k debatě o některých velmi běžných lidských problémech. Konec konců, ať už jde o tereje modronohého, zrnokaza čínského nebo spousty dalších druhů, je toho mnoho, co nás mohou zvířata o lásce a vztazích naučit.

Čím je jednotlivec atraktivní pro opačné pohlaví? Proč máme ve svých vztazích tendenci počítat a vést si účty? Záleží na velikosti? Je tělesná vůně důležitým ukazatelem vzájemné přitažlivosti? Proč se ji tedy my lidé snažíme zamaskovat mýdlem, deodoranty a různými parfémy? Ať už k tomu používáme cokoli, hlavním životním cílem je u většiny z nás snaha někoho si najít a vytvořit s ním úspěšný vztah. Proč jsou ale u lidí láska a milostné vztahy tak komplikované, zatímco zvířata s tím většinou nemají problém? Páry albatrosů královských se obvykle namlouvají i několik let. Tito ptáci instinktivně vědí, že náhodné známosti nejsou zrovna ideálním způsobem, jak najít spolehlivého partnera.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Divocí příbuzní - Co nám zvířecí námluvy a páření zvířat prozrazují o lidských vztazích do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Divocí příbuzní - Co nám zvířecí námluvy a páření zvířat prozrazují o lidských vztazích .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Divocí příbuzní - Co nám zvířecí námluvy a páření zvířat prozrazují o lidských vztazích (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Divocí příbuzní - Co nám zvířecí námluvy a páření zvířat prozrazují o lidských vztazích bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Divocí příbuzní - Co nám zvířecí námluvy a páření zvířat prozrazují o lidských vztazích doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Muž a Žena

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Muž a Žena / Divocí příbuzní - Co nám zvířecí námluvy a páření zvířat prozrazují o lidských vztazích