Divočina - Pěšky 1770 kilometrů z Mohavské pouště až k mostu Bohů

Kód: 2492717

Úplný název:

Divočina - Pěšky 1770 kilometrů z Mohavské pouště až k mostu Bohů (Strayedová Cheryl):

Autor a popis:

Strayedová Cheryl, Ikar, 400 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pozoruhodně upřímný autobiografický příběh ženy, která se po traumatických událostech rozhodne vyrazit na 1 770 kilometrů dlouhou pěší pouť. V šestadvaceti letech si Cheryl Strayedová, po smrti své matky a krachu svého manželství, myslela, že přišla o vše. Měla pocit, že již nemá co ztratit a učinila nejimpulzivnější rozhodnutí svého života: odhodlala se sama ujít vysokohorskou trasu Pacifik Crest Trail od Mohavské pouště přes celou Kalifornii a Oregon až do státu Washington. Hrdinka, bez jakýchkoli znalostí o přežití v divoké přírodě, se nevyhne střetnutí s chřestýši a medvědy, překonává úmorná vedra či rekordní sníh. Napínavé vyprávění okořeněné humorem živě zachycuje strach i radost mladé ženy tvrdě si razící cestu k cíli navzdory mizivé šanci na úspěch. Pouť ji téměř dožene k šílenství.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Divočina - Pěšky 1770 kilometrů z Mohavské pouště až k mostu Bohů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Divočina - Pěšky 1770 kilometrů z Mohavské pouště až k mostu Bohů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Divočina - Pěšky 1770 kilometrů z Mohavské pouště až k mostu Bohů (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Divočina - Pěšky 1770 kilometrů z Mohavské pouště až k mostu Bohů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Divočina - Pěšky 1770 kilometrů z Mohavské pouště až k mostu Bohů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Literární biografie / Divočina - Pěšky 1770 kilometrů z Mohavské pouště až k mostu Bohů