Divoké kosti

Kód: 7381584

Úplný název:

Divoké kosti (Reichs Kathy):

Autor a popis:

Reichs Kathy, BB/art, 326 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
115 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

V Charlotte panuje horké léto a doktorka Temperance Brennanová, soudní antropoložka pro Severní Karolínu, se těší na svou dlouho očekávanou dovolenou. Už se chystá k odjezdu, jenomže najednou je všude kolem spousta kostí.
Ostatky shořelého nemluvněte v krbových kamnech. Jeho matka, sama ještě skoro dítě, zmizela. Zabila Tamila Banksová novorozeně, anebo se sama stala něčí obětí?
V Severní Karolíně dochází k havárii malého letadla. Pilot i cestující zahynuli a jejich těla jsou ohořelá k nepoznání. Zavinil nehodu pilot? Je za tím ještě něco jiného? A co je ta záhadná černá hmota, kterou jsou těla pokryta? Největší hádankou se ovšem stávají kosti objevené na odlehlé farmě u města Charlotte. Co to tam Tempin pes Boyd vlastně vyhrabal? Vypadá to na ostatky nějakého zvířete, ale jakmile se kosti ocitnou v laboratoři, Tempe čeká velká překvapení.
S pomocí svého přítele detektiva musí odhalit pravdu ve spletitém a nebezpečném případu, a to v tu nejnevhodnější chvíli. Její dcera Katy má nového přítele, ale ten, jak se zdá, něco skrývá. Krom toho Tempe samotnou čeká velice závažné rozhodnutí týkající se jejího osobního života. Nadešel už čas na vážnější vztah? Bude mít vůbec možnost to zjistit?
Kosti mají přednost a všechno ostatní musí zatím počkat. Jaký příběh ty ostatky vyprávějí? Proč jsou rentgenové snímky a výsledky testů DNA tak zarážející? Kdo se pokouší Tempe zabránit, aby zjistila pravdu? Někdo ji sleduje. Někdo sleduje i Katy. A je třeba ho zastavit dřív, než bude pozdě.
Kniha Bare Bones oplývá ohromující autenticitou, kterou dokáže svým románům dodat jedině špičková soudní antropoložka Kathy Reichs. I tentokrát si klade závažné otázky a s napětím nás vede až ke strhujícímu závěru. Po obrovském úspěchu svých předešlých knih Kathy Reichs ve svém románu opět dokazuje, že je suverénní královnou detektivního žánru.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Divoké kosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Divoké kosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Divoké kosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Divoké kosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Divoké kosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi