Dixi Maxi Pixi - Maňáskový recitál, aforisky a párátka

Kód: 8728378

Úplný název:

Dixi Maxi Pixi - Maňáskový recitál, aforisky a párátka (Fontana Ivan): Manáskový recitál. Aforismy a párátka

Autor a popis:

Fontana Ivan, Balt - East, 108 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
117 Kč (170 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Známý autor mnoha knih aforismů nám v této kapesní knížce nabízí čerstvé sentence především z tvorby dvou posledních let. Sbírku doplnil o výběr svých aforismů z přelomu tisíciletí, a také prozaickými texty zaměřenými na divadlo a humor. Nicméně v knížce najdeme také další témata např. o spravedlnosti, politice, lakomství, času, a světe div se, také o poctivosti.

Publikace navazuje na poslední sbírky Ivana Fontany: Špetka humoru a jiné ingredience (Periskop, 2013) a Velká kniha aforismů (Plot, také 2013).

Literární žánr aforismu, jenž se vyznačuje lapidární zkratkou, je sice blízký prozaické tvorbě, ale autor se nevyhýbá ani poetické formě zastoupené zde aforismu blízkými útvary: metaforou, paradoxem a gregérií.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dixi Maxi Pixi - Maňáskový recitál, aforisky a párátka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dixi Maxi Pixi - Maňáskový recitál, aforisky a párátka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dixi Maxi Pixi - Maňáskový recitál, aforisky a párátka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dixi Maxi Pixi - Maňáskový recitál, aforisky a párátka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dixi Maxi Pixi - Maňáskový recitál, aforisky a párátka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Česká současná literatura

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Česká literatura / Česká současná literatura / Dixi Maxi Pixi - Maňáskový recitál, aforisky a párátka