Dlouhá cesta k vítězství - Československá exilová hnutí po roce 1968

Kód: 2002472

Úplný název:

Dlouhá cesta k vítězství - Československá exilová hnutí po roce 1968 (Raška Francis D.): Československá exilová hnutí po roce 1968

Autor a popis:

Raška Francis D., Academia, 272 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
250 Kč (350 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.3.2018 dopoledne. 
 

Pokračování autorovy knihy Opuštění bojovníci o československých exilových organizacích se soustředí na činnost exilu po roce 1968 na základě osobních dopisů, memorand vládním činitelům a publikovaných časopisů z archivů v ČR, Itálii, Velké Británii a Spojených státech.
Jak fungovala Rada svobodného Československa, exilové časopisy, Nadace Charty 77, tisková agentura Palach Press Agency a Československé dokumentační středisko nezávislé literatury? A jak spolupracovaly české exilové skupiny se stanicí Svobodná Evropa? Kniha obsahuje seznam exilových nakladatelství a shrnuje obsah rozhovorů s přežívajícími činovníky exilových organizací.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dlouhá cesta k vítězství - Československá exilová hnutí po roce 1968 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dlouhá cesta k vítězství - Československá exilová hnutí po roce 1968.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dlouhá cesta k vítězství - Československá exilová hnutí po roce 1968 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dlouhá cesta k vítězství - Československá exilová hnutí po roce 1968 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dlouhá cesta k vítězství - Československá exilová hnutí po roce 1968 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Dlouhá cesta k vítězství - Československá exilová hnutí po roce 1968