Dnes nepeču! - Mám pro vás přes 200 dezertů, které připravíte bez trouby

Kód: 7529104

Úplný název:

Dnes nepeču! - Mám pro vás přes 200 dezertů, které připravíte bez trouby (Berzsiová Pavlína): Mám pro vás pres 200 dezertu, které pripravíte bez trouby

Autor a popis:

Berzsiová Pavlína, SLOVART, 192 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.9.2017 dopoledne. 
 

Dopřejte si se svými blízkými ve sváteční dny nápadité nepečené sladké snídaňové dobroty, jako je voňavé ovocné máslo či rýžové kuličky s ovocem, na výlet si místo obvyklé tatranky připravte nepečené laskominy, třeba dortíčky do skleničky nebo sezamové tyčinky, či lahodné nápoje, obdarujte nepečenými jedlými dárky kamarády, udělejte si rodinnou oslavu s velkolepým nepečeným ořechovým dortem s likérem nebo s čokoládovými lanýži pro oslavence, vyberte si z naší nabídky zábavná překvápka na dětskou party, na níž děti nebudou vědět, co dřív ochutnat a obdivovat - jahodové myši, žlutozelenou želvu, banánové skočdohubky či eskymácký dort. Zorganizujte například na lodi odpolední dýchánek s přáteli s nepečeným pohoštěním nebo zmrzlinový mejdan u vody či oslavu svátku zamilovaných s vášnivými dezerty. Nechte se před Vánoci inspirovat kapitolou „co nepeču s kamarádkami" a máte vystaráno s přípravou cukroví na Vánoce… Zkuste uspořádat večírek na téma opulentní a střídmější dezerty. Ochutnávejte s přáteli a pište body, třeba zjistíte, že dobroty s ovocem a zdravými cereáliemi mohou mít navrch nad hříšnými dezerty plnými čokolády, alkoholu a smetany. A slavnost, kde budete podávat výběr slavných dezertů i zajímavé zapomenuté kousky jako eton mess, trifle, kávová panna cotta či rajský dezert nebo posvícenské hnětýnky bude jistě nezapomenutelnou společenskou událostí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dnes nepeču! - Mám pro vás přes 200 dezertů, které připravíte bez trouby do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dnes nepeču! - Mám pro vás přes 200 dezertů, které připravíte bez trouby.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dnes nepeču! - Mám pro vás přes 200 dezertů, které připravíte bez trouby (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dnes nepeču! - Mám pro vás přes 200 dezertů, které připravíte bez trouby bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dnes nepeču! - Mám pro vás přes 200 dezertů, které připravíte bez trouby doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Dnes nepeču! - Mám pro vás přes 200 dezertů, které připravíte bez trouby