Doba krále Přemysla Otakara II. (13. století)

Kód: 7011724

Úplný název:

Doba krále Přemysla Otakara II. (13. století) (kol.):

Autor a popis:

Kol., Kartografie PRAHA, 36 stran, jazyk - čeština, 2003

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
59 Kč (69 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.11.2017 dopoledne. 
 

Čtvrté pokračování edice Dějiny trochu jinak vás tentokráte zavede do 13. století, kdy vládl král železný a zlatý Přemysl Otakar II. Doba jeho vlády znamenala pro české země čas prosperity a politické stabilizace, moc českého krále sahala daleko za hranice a Přemysl dokonce uvažoval o trůnu římského císaře. Jeho velkolepé plány však zastavila slavná bitva na Moravském poli, během které byl král zabit. V knížce se dovíte nejen o politických jednání slavného krále, ale také o tom, jak tehdy vypadala naše vlast, co byla kolonizace, jak se rozvíjely středověké hrady a co bylo na počátku vznikání měst a městeček. Zavítáte také do komnat urozených šlechtičen a statečných rytířů, nezapomeneme opět i na rozvoj českého státu a okolní Evropu. Jako vždy vás na závěr čeká chronologický přehled nejdůležitějších událostí a veselý kviz na přezkoušení nově získaných znalostí. Vše doplněno o mnoho veselých barevných obrázků. Neváhejte, král železný a zlatý již na vás čeká se svými příběhy!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Doba krále Přemysla Otakara II. (13. století) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Doba krále Přemysla Otakara II. (13. století).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Doba krále Přemysla Otakara II. (13. století) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Doba krále Přemysla Otakara II. (13. století) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Doba krále Přemysla Otakara II. (13. století) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Doba krále Přemysla Otakara II. (13. století)