Dobré jídlo připravené jednoduše zdravě - Téměř 100 receptů s výživovými hodnotami a fotog

Kód: 7391829

Úplný název:

Dobré jídlo připravené jednoduše zdravě - Téměř 100 receptů s výživovými hodnotami a fotog (Thomasová Lin): Témer 100 receptu s výživovými hodnotami a fotografiemi prípravy

Autor a popis:

SLOVART, 224 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Chcete-li žít zdravěji a přitom se neomezovat v chuti a pestrosti jídla, jste na správné adrese!
Kniha plná „hrnkových" receptů na svěží, zdravá a zároveň výborná jídla i dezerty se vám stane nepostradatelným průvodcem lepším životním stylem. U každého pokrmu najdete podrobné výživové informace a díky tomu budete mít stále přehled o tom, co přesně jíte.
Díky podrobným návodům, fotografiím provázejícím recepty krok za krokem a kuchařským tipům získáte dovednosti potřebné pro přípravu chutných jídel pro celou rodinu. Vyzkoušejte křupavé snídaňové kapsy, rajčata s čočkou a kozím sýrem, halibuta s paprikovo-mandlovou omáčkou, česnekové kuře s pórkem, ananasové carpaccio s mangovou omáčkou nebo jablečný dip.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dobré jídlo připravené jednoduše zdravě - Téměř 100 receptů s výživovými hodnotami a fotog do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dobré jídlo připravené jednoduše zdravě - Téměř 100 receptů s výživovými hodnotami a fotog.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dobré jídlo připravené jednoduše zdravě - Téměř 100 receptů s výživovými hodnotami a fotog (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dobré jídlo připravené jednoduše zdravě - Téměř 100 receptů s výživovými hodnotami a fotog bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dobré jídlo připravené jednoduše zdravě - Téměř 100 receptů s výživovými hodnotami a fotog doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Dobré jídlo připravené jednoduše zdravě - Téměř 100 receptů s výživovými hodnotami a fotog