Dobrodružství Minecraftu 1 - Povstání Herobrina

Kód: 2514302

Úplný název:

Dobrodružství Minecraftu 1 - Povstání Herobrina (Stuart S.D.):

Autor a popis:

Stuart S.D., Computer Press, 80 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
93 Kč (129 Kč)
  / ks  
koupit
 

Většina hráčů Minecraftu už alespoň jednou slyšela zvěsti o tajemném Herobrinovi. Traduje se, že ho naprogramoval sám tvůrce Minecraftu Notch, ale byl pro hráče příliš nebezpečný, a tak byl ze hry odstraněn. Pravděpodobně je ale jen výplodem bujné hráčské fantazie. Bratři Josh a André, desetiletá dvojčata, používají vybavení z tátovy laboratoře virtuální reality ke hraní Minecraftu, jako by byli v kostičkovaném světě doopravdy. A protože se jedná o jediný prototyp, musejí se ve hře střídat. Díky přístupu k tátovu superpočítači ve vládní laboratoři se nabourali do zaheslovaného serveru, který vytvořil sám Notch. Šušká se, že obsahuje jedinou verzi Minecraftu, v jehož programu běží Herobrine. To, co tam našli, rozhodně nečekali. Roztočte svou fantazii na plné obrátky! Vzrušující dobrodružství ze světa Minecraftu chytne a nepustí každého milovníka napětí a počítačových her. Povstání Herobrina je krátký sci-fi román z dílny amerického spisovatele Steva DeWintera (píšícího pod pseudonymem S.D. Stuart), který své poutavé příběhy přenáší i do říše Minecraftu. Jedná se o první díl série Dobrodružství Minecraftu, která sleduje osudy dvojčat Joshe a Andrého na cestách po nejtemnějších zákoutích kostičkovaného světa.

Nahlédnout do Dobrodružství Minecraftu 1 - Povstání Herobrina Nahlédnout do Dobrodružství Minecraftu 1 - Povstání Herobrina

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dobrodružství Minecraftu 1 - Povstání Herobrina do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dobrodružství Minecraftu 1 - Povstání Herobrina.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dobrodružství Minecraftu 1 - Povstání Herobrina (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dobrodružství Minecraftu 1 - Povstání Herobrina bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dobrodružství Minecraftu 1 - Povstání Herobrina doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hobby a domácnost

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Dobrodružství Minecraftu 1 - Povstání Herobrina