Dobroty s příběhem

Kód: 2602147

Úplný název:

Dobroty s příběhem (Stašová Simona, Vaněk Roman):

Autor a popis:

Portus Praha, 120 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
44 Kč (59 Kč)
  / ks  
koupit
 

Šedesát slavných osobností přináší kuchařku svých nejoblíbenějších receptů, okořeněných vlastními mikropříběhy. Kupte si knížku, kterou vřele doporučuje herečka Simona Stašová i gastronomický mág Roman Vaněk, a nejen že si pochutnáte na jídelníčku populárních celebrit, ale podpoříte i jeden z projektů AKCE CIHLA, který pomáhá zaměstnávat lidi s handicapem.
Recepty pro DOBROTY S PŘÍBĚHEM poskytlo šedesát nejznámějších osobností světa české kultury i gastronomie, jako jsou třeba Simona Stašová, Jaroslav Svěcený, Bára Hrzánová, Aňa Geislerová, Jiří Menzel, Michal Viewegh, Roman Vaněk, Pavel Liška, Jiří Lábus, Marta Kubišová a další…
Kuchařka DOBROTY S PŘÍBĚHEM je mimořádná tím, že obohatí váš jídelníček především o drobné (a levné) delikatesy, pomazánky, rolády, prostě DOBROTY, které povzbudí vaše chuťové buňky. Recepty v kuchařce jsou doplněny o úsměvné příběhy z historie pokrmů, vyprávěné osobnostmi, které nám recepty věnovaly. Výtěžek z kuchařky je věnován na projekt AKCE CIHLA.
Knihu vydalo občanské sdružení Portus Praha, které již mnoho let podporuje lidi s handicapem, a to především tím, že jim umožňuje vykonávat užitečnou a přínosnou práci - například v terapeutické dílně na výrobu dnes již velmi oblíbených nakládaných sýrů a utopenců, které jsou k dostání v restauracích i obchodech pod názvem DOBROTY S PŘÍBĚHEM.
A pozor! V Praze si můžete objednat i VÁNOČNÍ DOBROTY S PŘÍBĚHEM, dle svého výběru, s dovozem až domů na adrese: http://www.akcecihla.cz/podporte-nas/internetovy-obchod/dobroty-s-pribehem/
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dobroty s příběhem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dobroty s příběhem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dobroty s příběhem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dobroty s příběhem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dobroty s příběhem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Dobroty s příběhem