Dokonalý steak - Co potřebujete vědět o přípravě steaků + 25 slavných receptů

Kód: 7391802

Úplný název:

Dokonalý steak - Co potřebujete vědět o přípravě steaků + 25 slavných receptů (Polman Marcus): Co potrebujute vedet o príprave steaku + 25 slavných receptu

Autor a popis:

Polman Marcus, SLOVART, 176 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Pokud si rádi pochutnáte na dokonalém šťavnatém steaku, podávaném se zlatavými hranolky a domácí bearnskou omáčkou či s bílým pečivem, které výborně saje šťávu, je tahle kniha pro vás kulinárním pokladem. Najdete zde 25 slavných receptů, například na hovězí Wellington nebo carpaccio podávané v baru Harry's. Jistě vás zaujmou také informace o zvířatech, z nichž maso na steaky pochází, a o bourání masa na jatkách. Určitě oceníte i triky na kuchyňskou úpravu masa - autor je získal při mnoha rozhovorech s chovateli či řezníky a renomovanými šéfkuchaři ve slavných restauracích v New Yorku, Paříži a v Belgii.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Dokonalý steak - Co potřebujete vědět o přípravě steaků + 25 slavných receptů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Dokonalý steak - Co potřebujete vědět o přípravě steaků + 25 slavných receptů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Dokonalý steak - Co potřebujete vědět o přípravě steaků + 25 slavných receptů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Dokonalý steak - Co potřebujete vědět o přípravě steaků + 25 slavných receptů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Dokonalý steak - Co potřebujete vědět o přípravě steaků + 25 slavných receptů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Dokonalý steak - Co potřebujete vědět o přípravě steaků + 25 slavných receptů